CASTAWAY PVA ŠNÚRKA 50m

PVA šnúrka.

Castaway PVA použitý v týchto systémoch je to najlepšie PVA na trhu a rýchlo sa rozpúšťa po celý rok aj v chladnejšom období a dokáže zabezpečiť skvelú prezentáciu každého... Zobraziť viac

MOC s DPH:
9,50 €
Objednávať tovar môžu iba registrovaní obchodníci
Výrobca:
CASTAWAY
Katalógové číslo:
CAS PVA NIT 50M

Popis tovaru

PVA produkty od anglickej firmy Castaway. Táto firma ich vyrába priamo vo Veľkej Británii a od svojich začiatkov v roku 2004 sa prepracovala na číslo 1 v Anglicku. Hrúbka materiálu a spôsob tkania PVA šnúriek  Castaway je výsledkom dlhoročných skúseností, aby bezpečne dopravili vaše vnadenie na lovné miesto a čo najrýchlejšie sa potom rozpustili.

PVA je top revolučná metóda v čo najpresnejšom zakrmovaní. Existuje mnoho spôsobov, ako ho používať, a môžete experimentovať s tým, čo funguje pre váš rybolov. Veľa Anglických a európskych kaprárov  používajú práve výrobky Castaway. Castaway PVA je najlepšie, kvalitné PVA ktoré môžete nájsť. Zlá PVA sa nerozpúšťa rýchlo a zanechá škaredý  zlepenec  presne tam, kde Váš háčik je, a žiadne ryby nemajú radi chuť polyvinyl alkoholu, verte tomu! Zvyšky z nekvalitným PVA sa netopia, alebo len čiastočne sa roztopia.

Castaway PVA šnúrky sú vyrábané z tých istých materiálov ako Castaway PVA pančuchy. Na výber je
50m/slow melt - pomaly rozpustná -jemnejšie tkaná
50m/fast melt - rýchlo rozpustná - hrubšie tkaná

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.