CASTAWAY MESH REFILL 7M

Castaway je najlepšie PVA, ktoré môžete nájsť, cenovo výhodná PVA pančucha v balení po 7 m, priemer 18, 25 alebo 35 mm.

Zobraziť viac
MOC s DPH:
7,30 €
Výrobca:
CASTAWAY
Katalógové číslo:
CAS REFILL 7M
 • CASTAWAY MESH REFILL 7M - 18 mm 7m

  Skladom
  7,30 €

  Nakupovať môžu iba prihlásení obchodníci

 • CASTAWAY MESH REFILL 7M - 25 mm 7m

  Nedostupné
  7,30 €

  Nakupovať môžu iba prihlásení obchodníci

 • CASTAWAY MESH REFILL 7M - 35 mm 7m

  Nedostupné
  7,30 €

  Nakupovať môžu iba prihlásení obchodníci

Popis tovaru

Cenovo mimoriadne výhodné balenie PVA pančuchy. Toto balenie vás zásobí PVA materiálom na dlhšiu dobu. Jednoducho stačí oddeliť potrebné množstvo PVA pančuchy, ktoré chcete použiť. Je rýchlo rozpustná a dodáva sa v priemeroch 18, 25 a 35 mm. V balení po 7 m.

PVA produkty od anglickej firmy Castaway. Táto firma ich vyrába priamo vo Veľkej Británii a od svojich začiatkov v roku 2004 sa prepracovala na číslo 1 v Anglicku. Hrúbka materiálu a spôsob tkania PVA šnúriek Castaway je výsledkom dlhoročných skúseností, aby bezpečne dopravili vaše vnadenie na lovné miesto a čo najrýchlejšie sa potom rozpustili. Castaway PVA sa rýchlo rozpúšťa po celý rok aj v chladnejšom období a dokáže zabezpečiť skvelú prezentáciu každého náhodu! Tiež je úplne šetrné k životnému prostrediu a roztápa sa úplne bez zvyšku.

PVA je top revolučná metóda v čo najpresnejšom zakrmovaní. Existuje mnoho spôsobov, ako ho používať, a môžete experimentovať s tým, čo funguje pre váš rybolov. Veľa Anglických a európskych kaprárov používajú práve výrobky Castaway. Castaway je najlepšie kvalitné PVA, ktoré môžete nájsť. Zlá PVA sa nerozpúšťa rýchlo a zanechá škaredý zlepenec presne tam, kde váš háčik je, a žiadne ryby nemajú radi chuť polyvinyl alkoholu, verte tomu! Zvyšky s nekvalitným PVA sa netopia, alebo len čiastočne sa roztopia.

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.