SPARTAN CAT VERTICAL V1

Krátky jednodielny prút do člna s perfektne citlivým a extrémne odolným blankom. Spartan Cat Vertical je určený na lov sumca vertikálnou metódou či vábničkou. Perfektné využitie má však aj pri morskom rybolove. Veľmi... Zobraziť viac

MOC s DPH:
89,00 €
Objednávať tovar môžu iba registrovaní obchodníci
Výrobca:
Esox Spartan
Katalógové číslo:
CAT VERTICAL

Popis tovaru

SPARTAN CAT VERTICAL

Krátky jednodielny prút do člna s perfektne citlivým a extrémne odolným blankom. Spartan Cat Vertical je určený na lov sumca vertikálnou metódou či vábničkou. Perfektné využitie má však aj pri morskom rybolove. Veľmi citlivý blank nám umožňuje perfektnú prezentáciu a vedenie nástrahy pod člnom. Špeciálnou technológiou pri výrobe tohto prútu vznikol odolný extra-hrubostenný blank pričom celkový priemer blanku  je mimoriadne tenký , perfektne vyvážený a dynamický. Prút Cat Vertical sa vyznačuje príjemným dizajnom, elegantným štíhlym telom, extra citlivou špicou a nesmierne pevným a odolným blankom ktorý bez problémov zvládne súboje aj s tímy najväčšími rybami. Kamuflážne sfarbená delená EVA rúčka zaručuje pohodlnú manipuláciu a nízka váha prútu nám umožňuje celodenný lov bez pocitu únavy v rukách.  

UPOZORNENIE PRE OBJEDNÁVATEĽA : 
Nakoľko sa jedná o nadrozmerný tovar s komplikovaným balením, na tento produkt sa nevzťahuje bezplatné poštovné (platba nad 240 eur s Dph) stanovené v obchodných podmienkach. Poštovné uhrádza firma Esox až pri kúpe (objednávke) 4 a viac kusov tohoto tovaru. Pri objednávke 1 až 3 kusov tohoto tovaru poštovné hradí kupujúci. Poštovné nadrozmerného balíka je 10 bez DPH.

Parametre

Parameter Popis
Dĺžka 198 cm
Transportná dĺžka 198 cm
Vrhacia záťaž 60-190 g
Počet očiek 8

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.