SPARTAN BOAT CLASSIC

Sumcový prút Spartan Boat je postavený najmä na lov s člna a to buď dnes populárnou vábničkou či vertikálom. Silný chrbát postupne prechádza do jemnej a citlivej špičky ktorá nám spoľahlivo oznámi aj... Zobraziť viac

MOC s DPH:
59,90 €
Objednávať tovar môžu iba registrovaní obchodníci
Výrobca:
Esox Spartan
Katalógové číslo:
SPARTAN BOAT 200 180

Popis tovaru

Sumcový prút Spartan Boat je postavený najmä na lov s člna a to buď dnes populárnou vábničkou či vertikálom. Silný chrbát postupne prechádza do jemnej a citlivej špičky ktorá nám spoľahlivo oznámi aj najjemnejšie zábery. So svojou dĺžkou a váhou 235 gramov sa s prútom perfektne a bez unavenia narába. Napriek svojej jemnosti a váhe je prút extrémne odolný a zhotovený s takých materiálov že bez problémov zvláda aj súboje s najväčšími rybami. Sedem vysoko pevnostných očiek nám rozkladá zdolávaciu silu do celého tela prútu. Rúčka s príjemného protišmykového EVA materiálu sa výborne drží pri zdolávaní. Hrubostenný karbónový  blank je extra odolný a osadený kvalitným SiC očkami. Prút je jednodielny a absencia spoju zvyšuje jeho pevnosť a výdrž.               

UPOZORNENIE PRE OBJEDNÁVATEĽA : 
Nakoľko sa jedná o nadrozmerný tovar s komplikovaným balením, na tento produkt sa nevzťahuje bezplatné poštovné (platba nad 240 eur s Dph) stanovené v obchodných podmienkach. Poštovné uhrádza firma Esox až pri kúpe (objednávke) 4 a viac kusov tohoto tovaru. Pri objednávke 1 až 3 kusov tohoto tovaru poštovné hradí kupujúci.

Poštovné nadrozmerného balíka je 10 bez DPH.

Parametre

Parameter Popis
Dĺžka 200 cm
Transportná dĺžka 200 cm
Vrhacia záťaž 60 - 180 g
Hmotnosť 235 g
Počet očiek 7

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.