PROLOGIC REPTILIAN COATED

Náväzcová šnúrka vyrobená zo špeciálnych PE vlákien s vysokou hustotou materiálu, s polotuhou povrchovou úpravou. Balenie: 15m, 25lbs.

Zobraziť viac
MOC s DPH:
13,20 €
Objednávať tovar môžu iba registrovaní obchodníci
Výrobca:
PROLOGIC
Katalógové číslo:
PRO 50093

Popis tovaru

Náväzcová šnúrka vyrobená zo špeciálnych PE vlákien s vysokou hustotou materiálu, s polotuhou povrchovou úpravou. Reptilian Coated je navrhnutá špeciálne na výrobu kombinovaných náväzcov. Ak z nej odstránite povrchovú úpravu, nájdete v nej mäkké a poddajné jadro, ktoré vám ponúka v podstate nekonečne veľa možností prezentácie samotnej nástrahy. Šnúrka je pomaly potápavá, a polotuhý povlak je veľkou výhodou aj pri nahadzovaní na veľké vzdialenosti, pretože pomáha znížiť riziko zamotania koncovej montáže.
Nosnosť 25 lb, v balení po 15 m.

Vlastnosti:
• Polotuhý povrchový transparentný náter
• Super poddajné mäkké jadro
• Pomaly potápavá
• Dvoj farebná hnedá kamufláž

Známy európsky kaprár Tony Smeets:
Počas môjho rybárskeho života nikdy nesmel vo výbave chýbať jeden typ koncového náväzca. Kombinovaný náväzec. Krátky alebo dlhý, s háčikom so širokým oblúkom - Wide gape, alebo s úzkym typu Longshank. Nezáleží na tom. Je to najuniverzálnejší model. A Prologic vyrobil šnúrku Reptilian, ktorá hravo spĺňa všetky moje potreby. Šnúrku, s ktorou vytvorím náväzec vždy a všade, presne podľa miestnych podmienok. Je tuhá, klesá ako tehla, je jedno či ju na obratlík upevníte pomocou slučky alebo uzla, farebne výborne splýva s dnom. Jednoducho Prologic Reptilian má všetko čo potrebujem - skutočne skvelý produkt!

Prologic je svetová značka, ktorá sa špecializuje výhradne na produkty pre kaprárov. Jej cieľom je vyrábať skvelé produkty za prijateľné ceny, s dôrazom na životné prostredie a starostlivosť o ryby. O to sa stará celý team skúsených kaprárov, ktorí navrhujú a neúnavne testujú všetky výrobky priamo v teréne.

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.