PROLOGIC GOAL POST KIT 2+2

univerzálne stojany na prúty so vstavanou horizontálnou vodováhou, dve 28cm hrazdy, 2 tyče 60-100 cm a dve tyče 80-150 cm, dodávané v polstrovanej prepravnej taške

Zobraziť viac
MOC s DPH:
66,00 €
Objednávať tovar môžu iba registrovaní obchodníci
Výrobca:
PROLOGIC
Katalógové číslo:
PRO 47285

Popis tovaru

PROLOGIC NEW GREEN GOALPOST KIT 2 + 2

Praktické, jednoduché a mimoriadne univerzálne riešenie pre uloženie dvoch prútov. Priečna hrazda má šírku 28 cm a zabudovanú vodováhu. Teleskopické tyčky majú zavŕtavacie hroty a nastaviteľnú dĺžku. Povrchovú úpravu tvorí matná prášková farba s prídavkom ultra odolného PVC. Stojany sú dodávané v kvalitnej polstrovanej prepravnej taške.
V balení dostanete - 2 hrazdy, 2 tyče s dĺžkou 60-100 cm a dve tyče 80-150 cm. Toto riešenie vám umožní nastavť prúty do potrebného uhla podľa veľkosti vody na ktorej lovíte. Vhdoné aj na veľké vodné plochy pri ďalekom vyvážaní.

Prologic je svetová značka, ktorá sa špecializuje výhradne na produkty pre kaprárov. Jej cieľom je vyrábať skvelé produkty za prijateľné ceny, s dôrazom na životné prostredie a starostlivosť o ryby. O to sa stará celý team skúsených kaprárov, ktorí navrhujú a neúnavne testujú všetky výrobky priamo v teréne.

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.