Okuma Ceymar Feeder Rod(2018 NEW)

Okuma Ceymar Feeder

Séria feedrových prútov špeciálne upravená pre naše vody. Oproti klasickej „továrenskej“ verzie majú iné rozloženie očiek, majú spevnené blanky  a čo je... Zobraziť viac

MOC s DPH:
od 53,00 €
Výrobca:
OKUMA
Katalógové číslo:
CEYMAR FEEDER
 • Okuma Ceymar Feeder Rod(2018 NEW) - FEEDER 360 cm

  Nedostupné
  53,00 €

  Nakupovať môžu iba prihlásení obchodníci

 • Okuma Ceymar Feeder Rod(2018 NEW) - RIVER FEEDER 390 cm

  Nedostupné
  56,00 €

  Nakupovať môžu iba prihlásení obchodníci

Popis tovaru

 

MODEL TIP DĹŽKA AKCIA VÁHA P.DIELOV P.OČIEK
C-F-1203H CEYMAR FEEDER 360 cm 60-120 g 282 g 3 13+TIP
C-F-1303XH-1 RIVER FEEDER 390 cm 150 g 369 g 3 14+TIP

Okuma Ceymar Feeder

Séria feedrových prútov špeciálne upravená pre naše vody. Oproti klasickej „továrenskej“ verzie majú iné rozloženie očiek, majú spevnené blanky  a čo je podstatne dôležitejšie, dve z troch špičiek dodávaných k týmto prútom sú vybavené väčšími očkami. To oceníte najmä ak lovíte na vodách, ktoré bývajú znečistené napr. odpadajúcim kvetom topoľa. Prúty Okuma Ceymar Feeder sú vyrobené z kvalitného uhlíka, vďaka čomu sú skutočne štíhle a ľahké, pričom si stále zachovávajú progresívnu akciu s dostatkom sily pre nahadzovanie do veľkých vzdialeností a zdolávanie bojovných rýb. Povrchová úprava ich blankov má decentnú čiernu farbu, rúčky sú vyrobené z kvalitného prírodného korku. Príjemný dizajn dopĺňajú štíhle grafitové úchyty navijakov. Použité očká sú odľahčené, vhodné aj pre používanie spletaných šnúr. Prúty sú dodávané s 3 vymeniteľnými špičkami s rôznou tvrdosťou.

Okuma Ceymar Feeder v prevedení 360 cm s akciou 60 – 120 g sú vhodné hlavne na jazerá a stredne veľké rieky. Jeho akcia je semiparabolická, blank je dostatočne rýchly a silný.
Dodávaný je aj model Okuma Ceymar River Feeder v  dĺžke 390 cm s akciou do 150 g. Ten vám umožní bezproblémový lov aj vo väčších vzdialenostiach. Má tvrdšiu rýchlu akciu, takže ani väčšie hmotnosti krmítok mu nerobia pri nahadzovaní žiadny problém.

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.