Flame Set ( prívlačová udica + navijak)

ESOX FLAME SET

Mimoriadne vydarený set prívlačového prútu a navijaku s vrchnou brzdou. Ideálna dvojka na lov psturhov či menších dravcov na malých vodách.

Zobraziť viac
MOC s DPH:
45,00 €
Objednávať tovar môžu iba registrovaní obchodníci
Výrobca:
ESOX
Katalógové číslo:
FLAME SET

Popis tovaru

To pravé čo potrebujete na bežnú rybačku

Praktický set udice a navijaku na prívlač je tým pravým pre každého začínajúceho, príležitostného alebo nenáročného lovca. Aj napriek nízkej cene nájdete v tomto sete kvalitné náradie, ktoré bez problémov zvládne všetky bežné situácie pri love a zdolávaní rýb. Vďaka tomu ponúka tento set oproti konkurenčným ponukám tohto typu skutočne nadštandard.


Prút Esox Flame Spin Combo

Dvojdielny celo-karbónový ,prívlačový prút s ľahkým a štíhlym blankom, rýchlou akciou a citlivou, no nie mäkkou špičkou, ktorá všetky zábery detekuje skutočne spoľahlivo. Má delenú, ergonomicky tvarovanú rúčku, ktorá v rukách príjemne sedí. Prút je svojimi parametrami ideálny na lov pstruhov a menšich dravcov na malých vodách.

Parametre:
Dĺžka: 198 cm
Transportná dĺžka: 130 cm
Akcia: Medium (stredná)


Navijak Esox Flame 30

Navijak s moderným pútavým dizajnom so sviežimi červenými doplnkami má mimoriadne hladký a kultivovaný chod, citlivú vrchnú brzdu a kľučka navijaku s pogumovanou povrchovou úpravou. Svojimi parametrami sa presne hodí k prútu, s ktorým tvorí set. Vďaka použitým materiálom sa môže pochváliť aj dlhou životnosťou.

Parametre:
3+1 ložiská
Kapacita: 0,18 mm/220 m / 0,25 mm/120 m

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.