Podpora predajcov

Naša firma sa nezoberá len bežným predajom tovaru obchodníkovi tak, že ak sa za ním zatvoria dvere, už nás nezaujíma.  Samozrejme je prirodzené, že hľadáme aj finančné spôsoby motivácie  predajcov k nákupom u nás, ale je to len jedna z možností motivácií.

Dôležitou súčasťou našej obchodnej filozofie je aj odborná pomoc obchodníkov pri  ich začiatkoch, poklese tržieb, či dlhodobej stagnácií.

Vieme vytvoriť  pre odberateľov analýzy ich obchodného prostredia, vyhľadať  a spoznať ich najväčšmi konkurujúcich obchodov a navrhnúť aj východiská z problémov, ktoré môžu obchodníkov dočasne či trvale zaťažovať.

Pri  začínajúcich obchodníkoch vieme vopred  analyzovať mieru ich možností uspieť v konkrétnej lokalite, alebo naopak varovať pred možným vážnym neúspechom a zbytočnými stratami.  Taktiež im vieme pomôcť, ako použiť základné marketingové nástroje, vhodnosť umiestnenia obchodnej prevádzky  a pod.  Pomáhame aj s úplne jednoduchými praktickými  radami ako usporiadať tovar v predajni a pod.

Taktiež vieme poradiť aj v oblasti účtovníctva a rozšíriť vedomosti o tom  čo je to napr. DPH ( začínajúci obchodníci v tom majú ťažkosti)  a aj o vhodnosti byť či nebyť platcom DPH už v začiatkoch podnikania.

Pokiaľ máte o takéto služby záujem stačí nás kontaktovať a navštívi Vás odborne zdatný obchodník, ktorý Vám poskytne kompletný servis na uvedené služby, ktoré sú bezplatné.