Kvalita

U nás nájdete najlepší pomer kvality a ceny.

Naša dlhoročná história je poznačená aj  situáciami, kedy sme v dobrej viere nakúpili  tovary, ktoré nakoniec nespĺňali naše požiadavky  primeranej ceny a dobrej kvality. Je potrebné podotknúť, že sa asi nedá úplne vyhnúť občasným zlým nákupom a stalo sa to každému distribútorovi. Kombinácia horšej kvality či príliš vysokej ceny  zvyčajne vedie k neúspechom aj u maloobchodníkov, ktorí konkrétny tovar nakúpia.

Získaním  dlhoročných skúseností určite minimalizujeme takéto situácie  čím znižujeme riziko neúspechu aj pre  našich obchodných partnerov a naopak umožňujeme  predaj ktorý je rýchly a bez „ležiakov“  

Za 25 rokov fungovania našej firmy ktorá je stále najväčšou slovenskou firmou  s najširšou ponukou kvalitného a vyhľadávaného tovaru svetových značiek  minimalizujeme riziko  predaja tovarov, ktoré sa uplatňujú na trhu ťažko a preto je o ne malý záujem.

Naopak, výber výrobcov aj svetových značiek nie je podložený len investíciami do reklamy, ale aj dlhodobým predajom a praxou.

V našej distribučnej firme sa  stretnete predovšetkým s ponukou  rozumných cien a dobrej kvality, ktorá je zameraná predovšetkým pre slovenského a českého rybára.

Vitajte a s dôverou sa na nás obráťte.

 

Team ESOX