Dlhoročné skúsenosti

A tiež aj najstarším veľkoobchodom s rybárskymi potrebami  nielen na Slovensku, ale v bývalom Československu. Naša firma začala s predajom rybárskych potrieb ako prvá už v roku 1991. V tomto období  bola situácia samozrejme iná ako pred 25 –timi rokmi. Dovoz rybárskych potrieb a priemyselného tovaru bol zložitejší ako dnes.  Výhodou však bola situácia, za akej sme si mohli sami vybrať zastúpenia pre jednotlivé svetové značky a preto bolo a je prirodzené, že sme si vybrali to najlepšie čo sa k nám dalo dovážať a to trvá dodnes.

Za obdobie našej distribúcie sme mali možnosť spoznať  kvalitu výrobkov tradičných dlhoročných svetových výrobcov, ale aj nových progresívnych firiem s novými technológiami a inovatívnymi prvkami, čo nám umožnilo ponúkať  to najlepšie čo momentálne  na trhu existuje.

Spomenieme len tie  naozaj TOP značky akou je OKUMA , TICA, OWNER, MEPPS,PROLOGIC,SAVAGE GEAR , MOMOI   a mnoho ďalších TOP značiek.

Samozrejme, naša ponuka má osloviť predovšetkým slovenského rybára a to nielen svojim sortimentom , ale aj cenovými parametrami, ktoré zodpovedajú  parametrom slovenskej ekonomiky a platovým pomerom našich bežných rybárov.

Po niekoľkých  rokoch sme sa rozhodli aj my sami vyvíjať  rybárske náčinie, prúty, navijaky vlasce a pod. čím  sme sa pokúsili priblížiť  kvalitu čo najviac potrebám slovenského rybára. Vlasce ako Raptor HI-TECH, prúty Raptor Spider , Evolution Spider , či trojdielne série prútov sa stali jednotkou na trhu nielen na Slovensku, ale aj v okolitých štátoch.

Leaderstvo na trhu sme si udržali počas celých  25-tich rokov čo nám potvrdzujú konkurenčné firmy  výrobou  nepodarených kópií našich výrobkov  a snahou nasledovať naše podnikateľské zámery.

Veríme že Vás naša ponuka osloví a umožní Vám napĺňať nielen potreby Vašich zákazníkov, ale zabezpečí Vám aj dlhodobý obchodný a podnikateľský úspech.

Team ESOX