CASTAWAY PVA SYSTEM

PVA systém v tube s plniacim piestom.

Castaway PVA použitý v týchto systémoch je to najlepšie PVA na trhu a rýchlo sa rozpúšťa po celý rok aj v chladnejšom období a dokáže zabezpečiť... Zobraziť viac

MOC s DPH:
od 12,00 €
Výrobca:
CASTAWAY
Katalógové číslo:
CAS SYSTEM
 • CASTAWAY PVA SYSTEM - 18 mm

  Nedostupné
  12,00 €

  Nakupovať môžu iba prihlásení obchodníci

 • CASTAWAY PVA SYSTEM - 25 mm

  Nedostupné
  12,50 €

  Nakupovať môžu iba prihlásení obchodníci

 • CASTAWAY PVA SYSTEM - 35 mm

  Nedostupné
  12,50 €

  Nakupovať môžu iba prihlásení obchodníci

Popis tovaru

PVA produkty od anglickej firmy Castaway. Táto firma ich vyrába priamo vo Veľkej Británii a od svojich začiatkov v roku 2004 sa prepracovala na číslo 1 v Anglicku. Hrúbka materiálu a spôsob tkania PVA pančúch Castaway je výsledkom dlhoročných skúseností, aby bezpečne dopravili vaše vnadenie na lovné miesto a čo najrýchlejšie sa potom rozpustili.

PVA je top revolučná metóda v čo najpresnejšom zakrmovaní. Existuje mnoho spôsobov, ako ho používať, a môžete experimentovať s tým, čo funguje pre váš rybolov. Veľa Anglických a európskych kaprárov  používajú práve výrobky Castaway. Castaway PVA je najlepšie, kvalitné PVA ktoré môžete nájsť. Zlá PVA sa nerozpúšťa rýchlo a zanechá škaredý  zlepenec  presne tam, kde Váš háčik je, a žiadne ryby nemajú radi chuť polyvinyl alkoholu, verte tomu! Zvyšky z nekvalitným PVA sa netopia, alebo len čiastočne sa roztopia.

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.