CASTAWAY CONE BAGS

PVA kónické sáčky na ďaleké nahadzovanie 20kusov.

Zobraziť viac
MOC s DPH:
4,90 €
Objednávať tovar môžu iba registrovaní obchodníci
Výrobca:
CASTAWAY
Katalógové číslo:
CAS CONE BAGS

Popis tovaru

Castaway PVA kónicke sáčky majú aerodynamický tvar určený je pre dlhé nahadzovanie peliet a stick mixov v kombinácii s Chod rigom, vrtuľníkovou a inline súpravou.

PVA produkty od anglickej firmy Castaway. Táto firma ich vyrába priamo vo Veľkej Británii a od svojich začiatkov v roku 2004 sa prepracovala na číslo 1 v Anglicku. Hrúbka materiálu a spôsob tkania PVA pančúch Castaway je výsledkom dlhoročných skúseností, aby bezpečne dopravili vaše vnadenie na lovné miesto a čo najrýchlejšie sa potom rozpustili.

PVA je top revolučná metóda v čo najpresnejšom zakrmovaní. Existuje mnoho spôsobov, ako ho používať, a môžete experimentovať s tým, čo funguje pre váš rybolov. Veľa Anglických a európskych kaprárov  používajú práve výrobky Castaway. Castaway PVA je najlepšie, kvalitné PVA ktoré môžete nájsť. Zlá PVA sa nerozpúšťa rýchlo a zanechá škaredý  zlepenec  presne tam, kde Váš háčik je, a žiadne ryby nemajú radi chuť polyvinyl alkoholu, verte tomu! Zvyšky z nekvalitným PVA sa netopia, alebo len čiastočne sa roztopia.

 

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.